VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Changed
fr: Modifié

en: Processed
fr: Traité

en: About
fr: À propos

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
