VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
