VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Changed
hu: Módosítva

en: Processed
hu: Feldolgozott

en: About
hu: Leírás

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Unprocessed
hu: Feldolgozatlan

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
