VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Changed
it: Modificato

en: Processed
it: Processato

en: About
it: Informazioni

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione
