VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
