VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Criado por

en: Changed
pt: Alterado

en: Processed
pt: Processado

en: About
pt: Sobre

en: Publishing status
pt: Estado da publicação

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
