VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Changed
ru: Изменение

en: Processed
ru: Обработано

en: About
ru: Информация

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Unprocessed
ru: Необработано

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
