VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
