VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
