VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول
