VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
