VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
