VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם
