VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Publishing status
id: Status penerbitan
