VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
