VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Version
he: גירסה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Override
he: דריסה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Info
he: מידע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
