VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Version
ru: Версия

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Add item
ru: Добавить пункт

en: Demo
ru: Демо

en: Base
ru: База

en: Override
ru: Переопределить

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Info
ru: Инфо

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация
