VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Info
sv: Information

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Library name
sv: Biblioteksnamn
