VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Version
ku: وەشان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە
