Vivus.js (1.0.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
