Vivus.js (1.0.0) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Options
sk: Nastavenia

en: Start
sk: Štart

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Additional options
sk: Dodatočné nastavenia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Manual
sk: Manuálne

en: Installed
sk: Inštalované

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: Usage
sk: Využitie

en: Local
sk: Lokálny

en: Or
sk: Alebo

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Erase
sk: Vymazať

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
