Vivus.js (1.0.1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: File
af: Lêer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Options
af: Opsies

en: Filter
af: Filtreer

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Manual
af: Handleiding

en: Default options
af: Verstekopsies
