Vivus.js (1.0.1) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: Options
da: Valg

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Duration
da: Varighed

en: Switch
da: Skift

en: Manual
da: Manuel

en: Selector
da: Vælger

en: Installed
da: Installeret

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Default options
da: Standardindstillinger

en: Usage
da: Brug

en: Local
da: Lokal

en: Or
da: Eller

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Add more
da: Tilføj mere

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Fade out
da: Fade ud

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
