Vivus.js (1.0.1) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: File
fi: Tiedosto

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Options
fi: Valinnat

en: Filter
fi: Suodatus

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Start
fi: Alkaa

en: Loop
fi: Kierros

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Duration
fi: Kesto

en: Switch
fi: Vaihda

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Selector
fi: Valitsin

en: Installed
fi: Asennettu

en: Duplicate
fi: Monista

en: Default options
fi: Oletusasetukset

en: Usage
fi: Käyttö

en: Local
fi: Paikallinen

en: Or
fi: TAI

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
