Vivus.js (1.0.1) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Options
lv: Iespējas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Start
lv: Sākt

en: Loop
lv: Cilpa

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Manual
lv: Manuāli

en: Selector
lv: Selektors

en: Installed
lv: Instalēts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Or
lv: Vai

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta
