Vivus.js (1.0.1) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: File
mn: Файл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
