Vivus.js (1.0.2) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Options
gl: Opcións

en: Filter
gl: Filtro

en: Start
gl: Comezo

en: Loop
gl: Bucle

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Additional options
gl: Opcións adicionais

en: Duration
gl: Duración

en: Switch
gl: Cambiar

en: Installed
gl: Instalado

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Usage
gl: Uso

en: Or
gl: Ou

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
