Vivus.js (1.0.2) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: File
ka: ფაილი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Switch
ka: გადართვა

en: Or
ka: ან
