Vivus.js (1.0.2) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: File
lt: Failas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Start
lt: Pradžia

en: Loop
lt: Ciklas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Duration
lt: Laikas

en: Switch
lt: Perjungti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Or
lt: Arba

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
