Vivus.js (1.0.2) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Options
pl: Opcje

en: Filter
pl: Filtr

en: Linear
pl: Liniowy

en: Start
pl: Początek

en: Loop
pl: Pętla

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Switch
pl: Przełącz

en: Manual
pl: Ręczne

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Selector
pl: Selektor

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Default options
pl: Domyślne opcje

en: Usage
pl: Użycie

en: Local
pl: Lokalnie

en: Or
pl: Lub

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Erase
pl: Wymaż

en: Additional Information
pl: Informacja dodatkowa

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje
