Vivus.js (1.0.2) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Note:
sv: Observera:

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Options
sv: Alternativ

en: Filter
sv: Filtrera

en: Start
sv: Från

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Switch
sv: Byt

en: Manual
sv: Manuell

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Selector
sv: Väljare

en: Installed
sv: Installerad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Default options
sv: Standardval

en: Usage
sv: Användning

en: Local
sv: Lokal

en: Or
sv: Eller

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Additional Information
sv: Ytterligare information

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Save and go to list
sv: Spara och gå till listan
