Vivus.js (1.0.3) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Loop
az: Döngə

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Duration
az: Müddət

en: Switch
az: Keçid

en: Selector
az: Seçici

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Global
az: Qlobal

en: Or
az: Və ya

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -
