Vivus.js (1.0.3) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: Options
ast: Opciones

en: Filter
ast: Filtru

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
