Vivus.js (1.0.3) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Overview
nn: Oversikt

en: File
nn: Fil

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start
nn: Byrjar

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Or
nn: Eller
