Vivus.js (1.0.3) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Filter
sq: Filtri

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: Or
sq: ose

en: About
sq: Informacione
