Vivus.js (1.0.3) - en to uk translation catalogue (66 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Options
uk: Опції

en: Filter
uk: Фільтр

en: Linear
uk: Лінійне

en: Start
uk: Початок

en: Loop
uk: Цикл

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Additional options
uk: Додаткові параметри

en: Duration
uk: Тривалість

en: Switch
uk: Перемикати

en: Manual
uk: Вручну

en: Delay
uk: Затримка

en: Selector
uk: Вибір

en: Installed
uk: Встановлено

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Default options
uk: Базові опції

en: Global
uk: Глобальне

en: Usage
uk: Використання

en: Local
uk: Локаль

en: Or
uk: Або

en: About
uk: Про модуль

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: Uses
uk: Використання

en: Add more
uk: Додати ще

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Erase
uk: Вилучити

en: Fade out
uk: Згасання

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Display time
uk: Показати час

en: Synchronous
uk: Синхронно

en: Additional Options
uk: Додаткові параметри

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Auto start
uk: Автозапуск

en: Ease
uk: Ослаблення

en: Duration: @duration
uk: Тривалість: @duration

en: URL Visibility
uk: Видимість URL

en: Save and go to list
uk: Зберегти і перейти до списку
