Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Custom
eo: Propra

en: Operation
eo: Operacio

en: Bundle
eo: Fasko
