Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Continue
ar: متابعة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Operation
ar: عملية

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Render
ar: عرض
