Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Continue
bg: Продължи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Template name
bg: Име на шаблона

en: Operation
bg: Действие
