Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Custom
sv: Anpassad

en: Template name
sv: Mallnamn

en: Operation
sv: Funktion

en: Build
sv: Bygg

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Render
sv: Generera

en: Absolute URL
sv: Fullständig URL
