Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Bundle
th: กลุ่ม
