Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Operation
vi: Thao tác

en: Build
vi: Xây dựng

en: Render
vi: Trình bày

en: Absolute URL
vi: Địa chỉ URL tuyệt đối
