VK Community (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Layout
ca: Disposició

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Members
ca: Membres

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: News
ca: Notícies
