VK Community (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου
