VK Community (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Layout
fa: آرایش

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Members
fa: اعضا

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن
