VK Community (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Members
fi: Jäsenet

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri
