VK Community (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Layout
gl: Disposición

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Members
gl: Membros

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto
