VK Community (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Members
hu: Tagok

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: News
hu: Hírek

en: Social
hu: Közösségi
