VK Community (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Layout
ro: Prezentare

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Members
ro: Membri

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text
