VK Community (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Layout
ar: التنسيق

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: About
ar: حول
